Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Máte otázky? Chcete se s něčím svěřit? Na něco upozornit? Vaše názory i dotazy nás zajímají, tak neváhejte a svěřte se nám. 

Tým Mystery Hunters CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andria - Re: Dotaz

6. 3. 2018 16:05

Míšo, velice Vám děkuji za celý tým, že jste projevila o naši skupinu zájem. Píšete o paranormálních jevech, které se u vás doma dějí. I když je dům nově postavený, možná se kdysi na onom místě odehrála tragédie a lidé co při ní zemřely o sobě dávají čas od času vědět. V dětství jsme k těmto projevům více otevřeni. Škoda, že dospělí dětem nenaslouchají a namísto toho je podezírají z bujné fantazie, nebo tyto zážitky přiřadí k psychické poruše. Dejme tomu, pokud by se takový zážitek vyskytl pouze jednou a neopakoval se i ostatním lidem, dalo by se o spánkové paralýze či jiném psychickém stavu uvažovat. Avšak, jestli je těchto zkušeností zaznamenáno vícero, větším počtem lidí, v tom případě se jedná paranormální projevy.

Martin - Zážitek poblíž Černého Sloupu

18. 11. 2017 16:02

Zdravím Vás, jsem rád, že se zabýváte touto tématikou a musím Vás pochválit za poměrně pěkně zpracované E-stránky. Každopádně se chci svěřit se svým zážitkem z doby kdy jsem ani nevěděl, že se něco v Branišovském lese děje. Před cca 11 lety jsem byl na procházce tímto lesem a byl to velmi pěkný sluneční letní den. Zastavil jsem se poblíž černého sloupu a hleděl na okolí. Ačkoliv svítilo slunce - znenadání se zvedl vítr a celá oblast se jakoby setměla - slyšel jsem v dáli jakýsi zvuk a poměrně dost se ochladilo. Zmocnil se mně opravdu nepříjemný pocit a raději jsem odtud urychleně odcházel. Jakmile jsem se dostal mimo tuto oblast vše bylo zase v pořádku a slunce opět vysvitlo. Nedokážu si to opravdu dodnes racionálně vysvětlit a pořád si tak říkám co to mohlo být.... Jinak Vám obrovsky fandím v dalším pokračování výzkumu co tento les skrývá.

Andria - Re: Zážitek poblíž Černého Sloupu

19. 11. 2017 22:23

Děkujeme za Vaši přízeň a těší nás, že se Vám naše e-stránky líbí. V Branišovském lese se občas dějí zajímavé věci. Je tomu již delší čas, co něco podobného zažily dvě mladé ženy s dětmi, rovněž za slunného dne. Nejdříve uslyšely zvláštní melodii, pak se zvedl vítr a potemnělo. Poté uviděly v oplocence podivného muže, celého v černém. Během mžiku se přemístil asi o 30 metrů a stál mezi nimi. Dlouhý kabát až na zem a do čela hozený klobouk, takže mu nebylo vidět do obličeje. Jak záhadně se objevil, tak také zmizel. Jakmile byl pryč, vítr ustal a zase se v lese rozjasnilo. Pravděpodobně se jednalo o Černého muže, který les střeží. Prý jeho příchod doprovází náhlý pokles teploty a vítr. Třeba jste měl to štěstí a byl Vám nablízku, aniž by jste to tušil.

Josef - na houby u kasáren poblíš letiště

16. 8. 2017 22:07

Jeli jsme hledat houby do lesa u letiště,z Mokrého jeli do lesa tam po panelech dojeli /byvalá ruská základna/tu jsme prošli,budovy nafotil.pak jsme vlezli do lesa tedy Bor.Obešli dost velký kus a právě jsme byli blízko letiště planá,a vraceli zpět k budovám,šli jsme po cestě,najednou jana mi říká že je utahaná že tam umře,šla za mnou bylo ticho otočim se a přitelkyně ležela na zemi košíček s nožíkem ležel o kus dál,nevi proč padla,nezakopla.Kdyš jsem jí pomohl zvednout uš byla v pohodě,Já tam nic necítil.

Andria - Re: na houby u kasáren poblíš letiště

17. 10. 2017 0:04

Bývalý areál nepatřil ruské armádě, ale české. Ke konci komunistické éry, se začal budovat pro nedaleké letiště v Plané. Ještě si pamatuji, když Branišovem dennodenně projížděla jedna Tatra za druhou se stavebním materiálem. Areál nebyl dostavěn, protože po revoluci se armádní stav snižoval. V dnešní době je v totální likvidaci. Přibližně před deseti léty, mi vyprávěl kolega z práce, že se jim stal trochu podobný příběh v lese nedaleko zmíněného vojenského areálu. Ve vícečlenné skupince, přibližně šesti lidí, se byli v noci podívat v budovách a pak se vraceli lesem do Českých Budějovic. Jeden z chlapců měl v kapse na prsou nůž. Kamarádka, která byla do té doby v pohodě, k němu přišla, vytáhla mu nůž z kapsy a utekla do lesa. Chtěla si ublížit. Nějakou dobu ji naháněli, než se jim jí podařilo dostihnout a zbraň ji vzít z ruky. Nikdo z nich nechápal, co jí posedlo. Prý byla vždy vyrovnaná a psychicky v pořádku, nikdy se prý takto nezachovala. Ještě přes tímto incidentem se v lese fotili a na některých fotografiích byla znatelná ektoplazma, tvarující se do podoby člověka. Ty fotografie jsem viděla, i v negativu, takže o nějakou fotomontáž nemohlo jít. Proč se něco podobného stalo Vaší kamarádce netuším. Jediným možným vysvětlením je, entity si rády vybírají slabý článek. Když je člověk oslabený nějakou nemocí, má zrovna nějaké starosti a je psychicky na dně. Pak je pro ně zdrojem energie a jiných nekalých praktik.

Kateřina - Entita

9. 5. 2014 20:45

Ahoj, strašně vám fandím, protože se zážitky, co popisujete, jsem se musela pár let prokousat. Začalo to entitou jednoho příslušníka SS, pak dvěma mrtvými děvčaty atd. naštěstí se mi už nic podobného neděje, nebo spíš reaguji ochranou hned, jak něco poznám - měla bych ovšem otázku: zkušenost mám jenom s mrtvými nebo andělskými bytostmi: Jak se liší lidská entita od nelidské? dokázali byste to nějak pocitově popsat? díky :)

Kateřině - Re: Entita

5. 8. 2014 11:34

Zdravím Kateřino,
předem Ti za kolegy moc děkuji. Máme radost, pokud naše práce lidem přibližuje neviditelný svět, kterému mnozí nevěří, anebo ho vůbec nevnímají. Podle vyprávění, jsi citlivá a dokážeš zachytit paranormální jevy. Proto si tě entity vybraly ke kontaktu. S nelidskými entitami je to těžší. Většinou je člověk pozná pocitově - velmi záporně. Někdy se může až zvednou žaludek a člověk pocítí náhlý a velký úbytek energie. Ve společnosti nelidské entity je silně nepříjemně a nejlepší je se v její blízkosti dlouho nezdržovat, poněvadž jsou nevyzpytatelné.
Přeji Ti mnoho štěstí,
Trinity

Martin - Re: Entita

8. 7. 2017 21:10

Je potreba vzit v uvahu ze stale zustavate lidskou bytosti i po te co opustite tento prostor.Odpovedi ktere se vam pri komunikaci dostanou mohou v nekterych pripadech az obycejne lidske...

nixon - ceník

10. 5. 2017 12:43

Dobrý den. protože jsem měl v životě nespočet zážitků z nadsmyslna, chtěl bych si koupit ghosmetr. Mohl by mi někdo říci, kde ho sehnat ?

Martin - Re: ceník

8. 7. 2017 21:04

Doporucuji jeden nejmenovany cesky ghost shop.Zaplatite sice vice nez na ebay,ale....