Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Máte otázky? Chcete se s něčím svěřit? Na něco upozornit? Vaše názory i dotazy nás zajímají, tak neváhejte a svěřte se nám. 

Tým Mystery Hunters CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jirka - tip na výzkum

18. 6. 2020 10:08

Dobrý den,

žiji v Nové Bystřici a nedaleko odsud je místo, z něhož jsem měl vždy sklíčené pocity. Kříž na louce. A před asi dvěma lety tu byli nějací dokumentaristé a vykopali tu asi patnáct ženských těl. Ten dokument už má na youtube upoutávku. Tak to berte jako jeden z tipů na návštěvu. https://www.youtube.com/watch?v=LnSCsPGMIm0

Andria - Re: tip na výzkum

2. 9. 2020 21:40

Jirko, moc děkujeme za zajímavý tip na vyšetřování :-)

Jára - Černý sloup

12. 3. 2019 21:44

Nevíte někdo kam zmizel černý sloup? Od doby kdy se v lese začalo kácet a odvážet dřevo zmizel i sloup...

Andria - Re: Černý sloup

8. 6. 2019 22:26

Dobrý večer Járo,
Černý sloup někdo vyvrátil a odhodil v lese. Po týdnu jsem ho našla a odvezla k sobě domů, aby neutrpěl ještě větší újmu. Naše skupina Mystery Hunters CZ chtěla vytvořit nový, protože starý už byl místy zteřelý a uhníval. Než jsem sehnali ten správný trám, ze kterého by se dal nový Černý sloup vyrobit, doma mne navštívili jedni manželé z Branišova (chtějí zůstat v anonymitě). Nikomu nic neřekli a z vlastní iniciativy vyrobili zcela nová boží muka. Umístili je do Branišovského lesa na rozcestí, tam kde stály ty původní. Bohužel tam nevydržely ani týden. V pátek je osadili, ale během víkendu je někdo vyrval z betonu a pohodil v lese, prý přibližně 70 m od rozcestí a zaházel větvemi. Našel je pan Hutter, který se situací ony manžele obeznámil a oni si pro Černý sloup do lesa dojeli. Když už byli na místě, poohlédli se i po předmětech, které ke sloupu umístili. Našli je zahrabané pod listím v igelitové tašce. Sloup znovu opravili, ode mně si vzali předměty, svaté obrázky, kříž s Kristem, atd. aby vše na nový sloup umístili. Zhotovili i skleněnou vitrínu, kam mohou lidé zapálené svíčky dávat, aby od nich nevznikl požár.
8.5. ve středu Černý sloup znovu usadili do betonu na místo rozcestí. Andria

Tereka - Spaní v penzionu

27. 7. 2019 15:25

Dobrý den
Před dvěma týdny se mi stala velmi zvláštní věc. Byli jsme ubytování v jednou penzionu - jsme tam pravidelně každý rok na týden. Ale letos se mi 4 noc stalo toto. Asi ve dvě ráno mě něco vzbudilo ..nevím co to bylo , protože já mám velmi tvrdé spaní a v noci se nebudím ( spím na levé straně postele a vždy na boku směrem k nočnímu stolku....když jsem se podívala k nohám postele byl tam černý stín..já v šoku zavřela oči ..když jsem je otevřela tak mi kolem očí přeletěl černý stín a ozvala se šílená rána v rohu stěny u nočního stolku...byla jsem totálně v šoku ...zase jsem zavřela oči a když jsme je otevřela tak se to opakovalo ..černý stín a rána v rohu u nočního stolku jako by tam někdo hodil něco těžkého...a pak jsem cítila nějakou tíhu na noze přes peřinu, jako by se někdo opřel o mé nohy...v ten moment jsem rozsvítila lampičku a ta zůstala svítit až do rána..a já do rána nespala..když jsem to říkala manželovi který vedle mě klidně spal tak se mi smál...podotýkám že jsem nepila žádný alkohol, nebyla jsem nějak unavená..prostě normalní den na dovči....příští rok tam budeme ubytováni znovu, ale už ted se bojím..máme vždy stejný pokoj. Jsem docela skeptik co se týče těchto věcí, ale po tomto zážitku si už nejsem jistá v co vlastně věřím...doted mám rozsvíceno když jdu spát a občas si připadám jako cvok který si to vymyslel nebo se mu to zdálo..ale já nespala a nezdálo se mi to , tím jsem si na 100% jistá.

Andria - Re: Spaní v penzionu

28. 7. 2019 17:47

Dobrý den Terezo, předem děkujeme za Váš zajímavý příspěvek. Pokud jste do této doby v paranormální jevy nevěřila není divu, že jste v rozpacích, co si o celé události myslet. S největší pravděpodobností jste nepropadla bludu, ale setkala se s jakousi entitou. I když se při vašich minulých pobytech na penziónu neukázala a nedala o sobě vědět, nic to neznamená. Některé bytosti cestují a pokud je určitý člověk zaujme, snaží se získat si jeho pozornost, ale z jakého důvodu tak činí, nelze zodpovědět. Jak náhle se objeví, tak většinou zmizí, odejdou a již se dotyčnému neukáží. Jestliže jste doposud neměla s podobnými entitami nijaký kontakt, pravděpodobně se jednalo o ojedinělý zážitek a nadále není čeho se obávat, Andria Trinity

Marie - Prosba o radu

30. 4. 2019 7:37

Dobrý den, jako dítěti v domě mých rodičů se mi v noci zjevovala temná postava. Dost často se to opakovalo, nemohla jsem se pohnout, zakřičet, byla jsem vždy jako zkamenělá. Ta postava se po chvíli ztratila. Nikdy jsem o tom nikomu neřekla. Je to už dávno, letos mi už bude 54 let, ale právě proto mě překvapilo, když do samé mi zničehonic začal vyprávět můj syn. Stávalo se mu to samé, když spal v tom samém pokoji a té samé posteli když byl malý a moje maminka ho hlídala. Po jeho vyprávění mě zarazilo, že mi vypráví to samé co jsem prožívala já. Povídala jsem si o tom s dcerou a ona na to po chvíli reagovala tak, že mi řekla, mami já jsem se v tom pokoji jako malá vždy bála, neviděla jsem postavu u postele, ale v rohu za kytkami. Nevím co si o tom myslet, ale dost mne to znepokojuje. Rodiče už nežijí, je to 3 roky co zemřel tatínek a v listopadu odešla maminka. V domě žije moje sestra s rodinou, a tak prosím o radu, zda je možné něco udělat, aby se tyto pro nás nevysvětlitelné věci už nikomu nestávali. Děkuji

Andria - Re: Prosba o radu

8. 6. 2019 22:07

Dobrý večer Marie,
možná někdo v té místnosti tragicky, nebo nesmířený zemřel. Potřebuje pomoct, proto se pravděpodobně zjevuje lidem, kteří ho jsou schopni vidět a vnímat. Pokud se za celou dobu nikterak jinak neprojevoval, nebude nebezpečný, ale zajisté je setkání s ním nepříjemné. Stálo by za to zjistit, jakou má dům i místo na kterém stojí, historii. Jestliže máte s onou entitou problém a potřebujete pomoci, napište nám a pokusíme se vše vyřešit k vaší spokojenosti. Andria Trinity

Petr - Dotaz

8. 2. 2018 15:30

Dobrý den, o paranormální jevy se zajímam již velmi dlouho. Ale vždycky mě velmi zajímalo, jak se vůbec odvádějí duše do světla? je na to nějaký rituál? Narazil jsem na internetu na různá čtení žalmu z bible, různá vykuřování prostorů, ale zajímalo by mě, co doopravdy funguje a jestli se to vždy vydaří? Přeji Vám hodně štěstí a předem děkuji za odpověď. S pozdravem Petr H.

Andria - Re: Dotaz

6. 3. 2018 16:44

Dobrý den Petře, nejdříve musíme dušičky na odchod připravit. Proto je důležité s nimi navázat kontakt, což je někdy svízelné, protože některé nechtějí z různých důvodů odejít. Mohou být fixované na dané místo, na pozůstalé, věci které za života používaly, anebo zde nemají něco dokončeného. Některé vůbec netuší že zemřely a v jakém stavu se nachází. Většinou se nám s duchy podaří po delší době kontakt navázat a odvézt je. Ale nedávno se nám při vyšetřování stalo... po celou dobu s námi komunikovaly, ale jak došlo k fázi odvádění, byly pryč. V celém domě se rozhostil naprostý klid a nebylo možné je převézt.
K odvádění používáme Římský rituál a posléze následuje vysvěcení celého prostoru. Pokud se ani po týdnu od vyšetřování nevyskytne v dané lokalitě paranormální aktivita, máme vyhráno.
Ohledně zkušeností s odváděním duší do světla mohu mluvit pouze za naši skupinu, poněvadž si netroufám posuzovat, jak v tomto případě postupují a jiné skupiny, které se odváděním zabývají, Andria.

Petr - Re: Re: Římský rituál

20. 3. 2018 16:56

Dobrý den, děkuji Vám za velmi zajímavou odpověď. Je vidět, že jste v tomto oboru profesionálové! je možné se někde dočíst více informací o Vámi zmiňovaném Římském rituálu? Tato záležitost mě hodně zajímá a pokud je možnost se o tom dozvědět více, určitě bych byl moc rád.

Děkuji za odpověď a hodně zdaru!

Lukáš luky luk - ahoj mám pár otázek ohledně duše ducha

22. 4. 2018 19:31

Jak duše duch vidí když nemá oči natož fyzické ? Z čeho je jak je složitý ? jak muže existovat duše duch nebo posmrtný život když je dokázané že mozek ten zázračný inteligentní neuvěřitelně složitý a záhadný mocný orgnán tvoří naše vědomí naší osobnost prostě nás a pokud se poškodí změní se nebo se vytratí chování myšlení emoce osobnsot prostě ten člověk to znamená že jsme z 97prcent jen výplod mozku ale to pak nejde dohromady s tou duší duchem a posmrtným životem.

_____________________


Pak ale nechápu pokud existují duchové tak jak je možné že mozek pro poškození změní vědomí osobnost to znamená že to i tvoří ale to nejde dohromady s duchy.... poslední otázka jste si opravdu jistí že duchové s jistotou existují ??? co když jde jen o anomálie a ne duchy ???

j - Re: ahoj mám pár otázek ohledně duše ducha

13. 12. 2018 15:48

Tyto věci popisují staroindické texty, zvláště Purány. Garuda Purána má nejpodrobnější a nejrozsáhlejší informace. Základní pochopení je ale už v Bhagavad-gítě, asi nejznámějším z těchto textů: živá bytost je nehmotné povahy, ale v tomto světě má dvě hmotná těla - subtilní a fyzické. Něco jako software a hardware počítače. Smysly mají obojí povahu. Proto po smrti, po ztrátě fyzického těla, živá bytost používá subtilní smysly. Mozek je jako interface mezi těmito těly. Vědomí se v něm netvoří, ale projevuje. Poškození mozku lze přirovnat k poškození např. monitoru počítače. Výsledek bude zkreslený, i když software je v pořádku. Když je naopak poškozený software (subtilní tělo), jde o mentální nemoc, nebo vliv jiné bytosti (duch, démon).

Štefan - Dotaz ohledně možné teorie

20. 3. 2018 18:34

Dobrý den, moc si vážím práce Vašeho teamu. Poslední dobou jsem se zaměřil, po přečtení jednoho článku na serveru seznam.cz, na Branišovský les. Po přečtení a vyhledání spousty informací a různých stránek na internetu, jsem dospěl k názoru, že Branišovský les má totožné rysy s jinými místy jako je Hrad Houska a Jihlavské podzemí: 1)všechna tři místa jsou považovány za „jakési brány do jiných světů nebo dimenzí“ nebo jiný názor, lidově brány do „pekla“2)všechny tyto brány mají jakési vlastní strážce (zdá-se, kladné entity), kteří se zjevují a většinou pomůžou těm co jsou v daném místě v nouzi, bez známky útoku z jejich strany. Vypadá to jakoby doslova „střežily“ konkrétní místo-bránu a držely na uzdě negativní síly, které se vyskytují v blízkosti brány nebo za branou. V Branišovském lese je to levitující postava v černém (strážce lesa), v Jihlavském podzemí je to nafilmovaný černý stín (prý se zjevoval i dříve před a po reportáži), v již zaniklém pořadu „Na vlastní oči“ a na hradě Houska je to prý jakýsi „mnich v černém“ 3)„modus operandi“ s následkem smrti u obětí v blízkosti těchto „bran“ je také totožný: Hrad Houska, zločinec spuštěný do pukliny a poté vytažený, vrávorajicí, jakoby zestárlý, zešedivělý, poté umírající krátce po události v žaláři. Branišovský les, historka z dob totality, úřední záznamy (správa Ministerstva Obrany, lékařská správa o přijetí jednoho z vojáků do nemocnice) se oficiálně nedochovaly nebo jakoby neexistují, čtyři vojáci během střídání u muničního skladu, který byl součástí vojenského prostoru, v nočních hodinách, zahájí vzájemnou palbu, výsledek tři mrtví vojáci na místě a jeden převezen do nemocnice, kde před smrtí vypoví, že jeden z nich se začal proměňovat v něco děsivého s úmyslem napadnout ostatní. Voják, který byl převezen do nemocnice, vypadal po incidentu velice zmatený a vlasy měl kompletně šedivé. Jihlavské podzemí, tuto informaci jsem se dozvěděl z doslechu, váže se k natáčení pořadu TV NOVA „Na vlastní oči“. Jedna kamarádka mi vyprávěla o svojí známé, která zakoupila nemovitost a pravidelně uvnitř a na zahradě kolem nemovitosti se zjevovaly tři různé entity (pes, podivný muž podezřelý z vraždy a holčička). Majitelka chtěla záležitost řešit, pozvala si proto specialistu, který po provedeném výzkumu a vyšetření domu, konstatoval, že sklep domu je jakousi bránou do jiného světa a sdělil, že po vysvěcení domu, bude potřeba celý sklep zabetonovat. Pokud by to majitelka prý neudělala, mohlo by to mít fatální následky a zde se dostávám k jádru věci. Specialista, prý spolupracoval s panem Motlem při natáčení v Jihlavském podzemí a sdělil jisté podrobnosti z natáčení. Jednou prý objevili při natáčení jakousi štolu uvnitř Jihlavského podzemí, rozhodli se jí prozkoumat, nicméně prý neměli potřebné vybavení, na místě prý zůstal pouze kameraman s kamerou s tím, že na ně počká. Specialista se poté s panem Motlem vrátili zpět do podzemí na místo, kde původně zanechali kameramana, toho našli jakoby v tranzu, s narostlými fousy, zestárlého, šedivého a přivolaný lékař konstatoval, že mu doslova změkl mozek. Poté zjistili, že se kameraman asi pokusil dostat do štoly sám, našlo se poblíž lano. Ten samý den se prý kameraman TV NOVA oběsil v Jihlavském sanatoriu. Je hodně zajímavé, že pan Motl ve svojí knize, kterou napsal, píše, že v Jihlavském podzemí viděl nebo zažil něco, o čem radši ani nechce psát nebo dále to rozvíjet a že toto jeho tajemství si vezme sebou do hrobu. Je snad toto narážka na výše popsanou událost. Chtěl jsem se zeptat, jestli během Vašich šetření nebo aktivit napříč celou Českou Republikou sledujete i takovéto spojitosti a zda-li hledáte poté nějaké souvislejší vysvětlení, nebo máte nějaké pokročilejší teorie na výše popsané fenomény, jsme jako Česká Republika semeništěm bran nebo portálů na druhou stranu?
Děkuji za názor nebo reakci
Štefan

Andria - Re: Dotaz ohledně možné teorie

23. 3. 2018 12:00

Dobrý den Štefane, moc Vám děkujeme za přízeň jež nám projevujete, velice nás těší. Ohledně Bran do jiných paralelních dimenzí či realit, tu jde o jednu velkou záhadu. Většině lidí, co se podařilo pouze nepatrně do nich nahlédnout, se vrátili s nepříjemnými psychickými, neb zdravotními následky. Pravděpodobně to svědčí o tom, že ne vše je možné vědět a jsou jevy, které mají být z neznámých důvodů skryty. Je zajímavé, jak si jsou některé lokality i projevy ohledně Bran podobné. Hrad Houska, Jihlavské podzemí a Branišovský les. Určitě je takových míst mnohem více, aniž bychom o nich věděli a nejenom v ČR. Avšak jedno je spojuje, jejich tajemná nedotknutelnost. Kdo by se ji pokusil nerušit, tvrdě za svoji zvědavost zaplatí. Netuším, zda jsou průchozí brány jakýmsi způsobem propojené, či nikoliv. V každém případě To něco, má být před našimi zraky ukryto a je dobře střeženo bytostmi, které nad tímto fenoménem bdí. Rádi bychom poodhalili jejich tajemství, ale zatím jsme na ně krátcí a ani naše skupina, i když by ráda, zatím v tomto ohledu nepokročila k novým poznatkům.
S přáním všeho dobrého,
Andria

Štefan - Re: Re: Dotaz ohledně možné teorie

24. 3. 2018 13:27

Dobrý den

Moc děkuji za odpověď

S pozdravem
Štefan

Míša - Dotaz

4. 2. 2018 10:50

Dobrý den. V poslední době sleduji několik skupin zabývajících se paranormálními jevy a musím říct, že vaše skupina je mi nejsympatičtější. Líbí se mi váš přístup a především to, že když je to jen trochu možné, pomáháte duším najít klid a odejít za světlem. Ač mě paranormálno děsí, tak mě odjakživa i přitahuje. Momentálně žádné přímé zážitky s para jevy nemám, jen z dětství si pamatuji, že když jsme ještě bydleli v jiném domě, tak mě strašně často v dětském pokoji, když jsem tam byla sama, přepadal strašně špatný, úzkostný pocit a musela jsem vždycky odejít pryč. Když jsem byla sama doma a nacházela jsem se v přízemí domu, z prvního patra byli slyšet kroky a bouchání dveří. Vždycky jsem si myslela, že se vrátili naši, ale nikdo tam nebyl. Až v dospělosti jsem se dozvěděla, že se v tom domě mamince několikrát v noci zjevila černá postava v kápi, nad její postelí. Nemohla se pohnout ani promluvit. Před námi v tom domě nikdo nebydlel, byl nově postavený. Jestli se tam někdy dříve něco odehrálo netuším. Můj desetiletý synovec má momentálně problém spát sám v pokojíčku. Do deseti let tam spal sám normálně, ale teď pořád chodí za rodičema, že tam někdo je, ža za ním někdo chodí a že když přijde, tak chce otevřít oči ale říká mu to, aby je neotvíral. Jeho rodiče na takové věci nevěří a svalují to na spánkovou paralízu. Byl kvůli tomu i na vyšetření, zdali nemá epilepsii, což na štěstí nemá. Zajímal by mě váš názor. Předem děkuji. Mějte se krásně a přeji vám hodně úspěchů.

Andria - Re: Dotaz

6. 3. 2018 16:05

Míšo, velice Vám děkuji za celý tým, že jste projevila o naši skupinu zájem. Píšete o paranormálních jevech, které se u vás doma dějí. I když je dům nově postavený, možná se kdysi na onom místě odehrála tragédie a lidé co při ní zemřely o sobě dávají čas od času vědět. V dětství jsme k těmto projevům více otevřeni. Škoda, že dospělí dětem nenaslouchají a namísto toho je podezírají z bujné fantazie, nebo tyto zážitky přiřadí k psychické poruše. Dejme tomu, pokud by se takový zážitek vyskytl pouze jednou a neopakoval se i ostatním lidem, dalo by se o spánkové paralýze či jiném psychickém stavu uvažovat. Avšak, jestli je těchto zkušeností zaznamenáno vícero, větším počtem lidí, v tom případě se jedná paranormální projevy.

Martin - Zážitek poblíž Černého Sloupu

18. 11. 2017 16:02

Zdravím Vás, jsem rád, že se zabýváte touto tématikou a musím Vás pochválit za poměrně pěkně zpracované E-stránky. Každopádně se chci svěřit se svým zážitkem z doby kdy jsem ani nevěděl, že se něco v Branišovském lese děje. Před cca 11 lety jsem byl na procházce tímto lesem a byl to velmi pěkný sluneční letní den. Zastavil jsem se poblíž černého sloupu a hleděl na okolí. Ačkoliv svítilo slunce - znenadání se zvedl vítr a celá oblast se jakoby setměla - slyšel jsem v dáli jakýsi zvuk a poměrně dost se ochladilo. Zmocnil se mně opravdu nepříjemný pocit a raději jsem odtud urychleně odcházel. Jakmile jsem se dostal mimo tuto oblast vše bylo zase v pořádku a slunce opět vysvitlo. Nedokážu si to opravdu dodnes racionálně vysvětlit a pořád si tak říkám co to mohlo být.... Jinak Vám obrovsky fandím v dalším pokračování výzkumu co tento les skrývá.

Andria - Re: Zážitek poblíž Černého Sloupu

19. 11. 2017 22:23

Děkujeme za Vaši přízeň a těší nás, že se Vám naše e-stránky líbí. V Branišovském lese se občas dějí zajímavé věci. Je tomu již delší čas, co něco podobného zažily dvě mladé ženy s dětmi, rovněž za slunného dne. Nejdříve uslyšely zvláštní melodii, pak se zvedl vítr a potemnělo. Poté uviděly v oplocence podivného muže, celého v černém. Během mžiku se přemístil asi o 30 metrů a stál mezi nimi. Dlouhý kabát až na zem a do čela hozený klobouk, takže mu nebylo vidět do obličeje. Jak záhadně se objevil, tak také zmizel. Jakmile byl pryč, vítr ustal a zase se v lese rozjasnilo. Pravděpodobně se jednalo o Černého muže, který les střeží. Prý jeho příchod doprovází náhlý pokles teploty a vítr. Třeba jste měl to štěstí a byl Vám nablízku, aniž by jste to tušil.