Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Máte otázky? Chcete se s něčím svěřit? Na něco upozornit? Vaše názory i dotazy nás zajímají, tak neváhejte a svěřte se nám. 

Tým Mystery Hunters CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Majka - Re: Nadpis

17. 10. 2019 16:01

Milý člověče nevím kde bereš tolik sebevědomí že si dovolíš urážet lidi které neznáš. Tvé vyhrožování je samo o sobě svědectvím kdo potřebuje lékařskou pomoc a hospitalizaci . Jsi podle všeho strašně sebejistý a egoistický člověk který kolem sebe kope pokud nedostane to co chce . Tvé sklony k násilí a ubližování ostatním lidem mluví za vše . Ne lidé okolo tebe by se měli bát ,ale spíše by ses měl bát ty ,že jednou někomu prasknou nervy a ty se nestačíš divit . Měl by ses nad sebou zamyslet a ber to jako radu, než opravdu špatně skončíš.

David Kerčel - Re: Re: Nadpis

4. 6. 2021 14:38

máš hezký kozy. Když mi ho vykouříš a můžu ti mlíkárny postříkat? Mám toho fakt hodně :-)

Černý rytíř - Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 1:13

Já se ale dovedu ubránit. Co mi může udělat člověk? Navíc jsem už byl ve skutečném boji.. Zkuste si někoho dohledat, mám známé mezi policisty i soudci. Internet snese vše, je to anonymní kyberprostor a platí zásada: kde není žalobce, není ani soudce! Hloupych Čecháčků se nebojím, jste jen prach země a slouzite Satanovi. Nade mnou vaše směšné zákony a svalnaté řeči nemají moc. Nemůžete mě zastavit- to vaše arogance vas zaslepuje. O duchovním světě nevíte nic. Raději se starejte o své nudné materiální životy bez smyslu a cíle! Co nevidite, to pro vas neexistuje, jste slepí a hluší pokrytci a povrchní lidé. Sami jste sobecti a parazitujete na druhých, farizeové!

Irena - statek Pohádka

9. 5. 2021 10:01

Dobrý den,

nedávno jsem na youtube viděla moc zajímavý dokument Tajemství záhadného statku Pohádka. Neplánujete i vy tuto usedlost navštívit? Ráda bych se přidala. Irena K.

Andria - Re: statek Pohádka

9. 5. 2021 14:47

V roce 2014 byla naše skupina na Pohádce vyšetřovat. Přivezli jsme si odsud mnoho zajímavých zážitků a materiálu o paranormálních projevech. Avšak, jako by bylo vše zakleté, dodnes se nám z této akce nepodařilo zpracovat video. Vždy, jakmile se na něm začalo pracovat, technika, střižna, začala stávkovat. Alespoň se nám podařilo o vyšetřování podat výpověď v Záhadách života, kde nám vyšel článek. Pokud máte zájem si ho přečíst, tu je odkaz: https://www.mysteryhunters.cz/fotoalbum/vydane-clanky/strasidelna-pohadka-2014/
Sice zatím netušíme kdy, ale máme v plánu, ještě jednou Pohádku navštívit.

David Kerčel - Re: Re: statek Pohádka

4. 6. 2021 14:30

tam si můžeme zašukat tvý super KOZY!!!!

Michaelamofe - Interesting story

4. 6. 2021 9:46

Without any more hesitation, she wrapped her lips around his meat, massaging the tip with her tongue. Evan sighed, placing his hand gently on the back of her head encouragingly. Rachel came out of her shell, drooling on his shaft, sporadically deep-throating as much of him as she could with her hands on his thighs. The sloppy sounds of her sucking were music to his ears along with her moaning more than he was; she really did want to suck his cock, he realized. Neither had noticed nor cared that the door to the apartment was still wide open while she fellated him a few feet away.
https://mystory66197122.wordpress.com/

David Kerčel - Re: Interesting story

4. 6. 2021 14:06

fuck my enormous cock- kokot czůrák

David Kerčel - ha ha ha

4. 6. 2021 13:56

to jsem tě převezl, ty tlustá čarodějnice. raději si odčaruj to obří panděro a omlaď se, brejlovče. ha ha

Robot - capča je blbost

4. 6. 2021 13:54

prosím, sundej tu kapču, vůbec mě to nechce pustit i když klikám správně

Kennethbraib - Hey, sexy!

3. 6. 2021 19:02

I was coming out of the tiny shower of the suite at 11:45, rushing in the hopes Tom Edwards, the First Officer, might be hanging around the hallway outside “just in case”. Without bothering with underwear, I slip on the summer dress I had worn previously, sandals, and quickly brushed my hair. I opened the door to find Tom nervously pacing just down the hall from my suite.
https://telegra.ph/Hey-sexy-05-31

ThomasSaw - Funny story

2. 6. 2021 10:33

“How may I satisfy you best, Sirs? In my mouth or … perhaps my pussy? One at a time or together?”
Nothing was said for a moment, so I interjected my own thought, “May I suggest?” They numbly nodded. “Let’s do both at the same time.
Mr. Wilson, if you’ll lay yourself against the headboard …”
He did as I directed after quickly shedding his remaining clothes.
I crawled up onto the bed after him thinking the reputation of hotel bed covers being a haven for bodily fluids was about to become even truer.
With him settled, I crawled onto the bed to him and looked over my shoulder. In a deliciously devious gesture that only I understood I patted my ass for Tenor to come and fuck me.
https://telegra.ph/My-favorite-slut-05-31

HaroldGob - Hello

2. 6. 2021 8:54

You wanted to see me, Sir?
I was two steps into his office, my suit jacket sliding down my arms as I walked to my location between the chairs in front of his desk.
“Something has come to my attention that might be interesting.”
It wasn’t normal for him to blurt out what was on his mind when I was summoned to his office. We had established something of a protocol of how this was to work.
It was akin to a tribal ritual of exchanging pleasant conversation prior to entering into serious exchange, a ritual intended to maintain civility and peace and calm prior to any interaction.
I had thought ours was the same, though it had never been expressed or defined. I undressed and he sat back in his chair to enjoy it prior to entering into any business.
https://telegra.ph/You-wanted-to-see-me-Sir-06-02

MichaelWem - ildream net haifa

1. 6. 2021 16:40

https://ildream.net/haifa/

CarlosAbone - Greetings!

31. 5. 2021 13:16

Samantha was a total and complete knockout, a perfect ten, and in today’s language a MILF.
In other words Samantha was a fucking wet dream. If she was coming with us I wanted to go to a water park, a nude beach, or a long walk in a warm light rain.
Well the nude beach was out of the question and the warm summer rain only happened once but it was a memory that would last for a lifetime.
Samantha’s white T-shirt and white bra got soaked, right to her skin. That bra was not very thick and did nothing to hide her dark areolas and hard nipples.
Her tight yellow shorts got wet too. Her pink thong panties became visible and her dark pubic hair did too.
It was the most erotic thing that I had ever seen. I lusted after her that day and ever since.
https://telegra.ph/Best-Friends-Wife-05-31

MelissaSlona - Вы когда-нибудь задумывались

31. 5. 2021 10:40

Вы когда-нибудь задумывались, какое первое впечатление вы производите? Позвольте этой восхитительной викторине с конфетами раскрыть правду . Каково ваше первое впечатление?
Оригинал:

https://svjazat.ru/

StasVlasov - Внимание бонусы Замочи сайт мошенника вирусные базы

31. 5. 2021 1:15


С радостью приветствуем вас!
Хотим предложить лучшие прогоны, которые способны "утопить" веб-сайт конкурента. Стоимость: всего от 2 000 рублей.
- 100% эффект. Сайты точно "умрут".
- Максимальное число негативных фитбеков.
- Собрана специальная база - максимально "убийственные" площадки из 10 млн. веб-сайтов (вирусных, спамных, порно и тому подобных). Действует безотказно.
- Прогон делаем одновременно с 4 мощных серверов.
- Отправка активационных ссылок на e-mail.
- Выполнение на протяжении 40-240 часов 24/7. Растянем сколько угодно по времени.
- Прогон с запрещёнными ключевыми словами.
- При условии заказа нескольких сайтов - отличные бонусы клиентам.

Стоимость услуги $80
Полная отчётность.
Оплата: Qiwi, Yandex.Money, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телегрм: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
маил: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

Willarrag - Saying hello

30. 5. 2021 0:56

Once we deplane, my cell phone again goes off. It’s the secretary to Senator Harris. Unfortunately, she is unable to meet with me as she was called into a roll call vote on a controversial bill. One that I was absolutely against.
We take the limo to the building that we just purchased. Captain Perez told me about the building needing some work to make it more appealing. When we arrived, we immediately saw what he was referring to. The whole building needed pressure washing at the very least. The trash disposal area was a mess and needed to be cleaned up.
The ladies had already seen enough buildings; however, I did ask Jennifer to join me inside. Much to my relief, there was a security guard at a desk giving directions as to what floor certain companies were located on. I sent Jennifer into the ladies’ room to check things out. I headed into the men’s room. Thankfully, the men’s room was clean and odor free. When I went back outside, Jennifer said the ladies’ room was also clean and without odor. We didn’t stay very long as we had to get cleaned up for dinner with Captain Perez.
The chauffeur drove us to the Watergate. We were greeted by some very nice people who worked hard at putting our luggage on the cart and taking us to the front desk for check-in.
The front desk people checked the four of us in and gave us each a keycard and sent us with the bellman and our luggage up to our suites.
https://steverm928.medium.com/once-we-deplane-my-cell-phone-again-goes-off-598237942508

tadalafil dosage - tadalafil 60 mg

28. 5. 2021 7:24

20 mg tadalafil https://tadalisxs.com/ tadalafil otc

Jefferygen - купить игру на xbox series

27. 5. 2021 23:38

xbox игры купить Барнаул https://rent4.today
xbox игры купить Волжский