Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Máte otázky? Chcete se s něčím svěřit? Na něco upozornit? Vaše názory i dotazy nás zajímají, tak neváhejte a svěřte se nám. 

Tým Mystery Hunters CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kornkärnor bröd recept - kornkärnor bröd recept

28. 1. 2021 13:40


Great blog right here! Additionally your web site rather a lot up fast! What host are you using? Can I am getting your affiliate hyperlink in your host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol kornkärnor bröd recept mulne.clicdi.se/news/kornkaernor-broed-recept.php

lchf scones med keso - lchf scones med keso

28. 1. 2021 4:09


Fabulous, what a blog it is! This website gives useful facts to us, keep it up. lchf scones med keso termi.clicdi.se/news/lchf-scones-med-keso.php

SECnup - Sex Chat

26. 1. 2021 2:21

Sex Chat - https://sek-chat.com
sex video chat
live sex chat
free sex chat
sex chat online sek-chat com
sex cam chat
webcam sex chat
free live sex chat
sex porno chat
sex chat site
Sex Chat - sek-chat.com

CoinBitidekS - The best software for hackers (hack bank / dating / bitcoin)

25. 1. 2021 3:02

The best software for hackers (hack bank / dating / bitcoin)

https://cranhan.blogspot.com/

and much more in the channel Telegram

https://t.me/brute_engine

Charlesgycle - ildream_net

21. 1. 2021 13:19

https://ildream.net

MixEnror - Does ROBLOX Still Accept Gift Cards? 2021

2. 1. 2021 2:44

https://booksfactorypdf.weebly.com/donate.html

KW:
What Place In Harrisburg Pa At Gamestop Does Sell ROBLOX Gift Cards 2021
What Types Of ROBLOX Gift Cards 2021
Where To Get ROBLOX Gift Cards 2021
What Places Sell ROBLOX Gift Cards 2021

David Kerčel - Re: Does ROBLOX Still Accept Gift Cards? 2021

2. 1. 2021 12:56

go away with that shit!!!

David Kerčel - PF2021

1. 1. 2021 16:33

Požhnaný nový rok!

Niccy - Re: Nadpis

17. 10. 2019 14:18

Tímto způsobem si naděláš akorát tak nepřátele a zůstaneš na všechno sám. A samota tě dovede na pokraj šílenství... Tedy zřejmě už dovedla, jak tak všichni(!) sledují tvé hulvátství. Navíc vyhrožovat trestným činem žhářství a vraždou je sám o sobě trestným činem, ale toho si je jistě takový inteligent jako ty vědom. Hlavně si uvědom, že toto jsou veřejné stránky a každý to čte. A díky internetu není problém najít kohokoli a cokoli, trpajzlíčku :)

Trpajzlíček - Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 1:23

Mě byste nechytili ani kdybych stál přímo před vámi. Sami jste pokrytci, slepí a hluší a necitliví. Materialiste neschopní milovat cokoli kromě sebe a mamonu! O duchovním světě nevíte vůbec nic! Já se v něm pohybuju a to mi dává sílu a jistotu (krom pravidelného bojového výcviku). Nejsem z vaší země ani světa a vaše pravidla se na mě nevztahují. Navíc za mnou stojí velmi mocní lidé i bytosti. Vás se nebojím, to vy jste trpaslíčci. A nauč se gramatiku. V jižních Čechách a v Nemecku mluvime přeciž spisovně! To mušíte vědít..

Ten co kdysi ...byl u EPRV777...a zna Andri...:) - Re: Re: Nadpis

11. 1. 2020 22:03

Zavital jsem sem...nevim...z nostalgie..snad..ze vzpominek..snad...ale to co tu ctu...nejake vyhrozovani me staree dobree znamee Andri...se mne vazne nelibii...Pan je zrejmne neuvedomeli a nezna slusne jednani...pozor...Andri je pod ochranou...jak mojii...tak nas vsech...berte to na vedomi a drobet se nad sebou zamyslete a nekazte druhym lidem to co je bavii a cim zijou..ok...?Dekuji za pochopeni a pevne verim ze to byl jen unahleny ulet a emoce. S pratelskym pozdravem Lada..byval.clen-vysetrovatel sk.EPRV777..

David Kerčel - Re: Re: Re: Nadpis

31. 12. 2020 15:11

zalez hmyze nebo tě nevemu do Agarthy, kde jsem velkej Šéf! ty jsi určo člen KPUFO a Projektu Záře když tady tak meleš hubóó a ta tvá baba Anda taky, ale kozy má porád suprový tak ji je asi nadhodím. Přidej se. Hi hi.

Majka - Re: Nadpis

17. 10. 2019 16:01

Milý člověče nevím kde bereš tolik sebevědomí že si dovolíš urážet lidi které neznáš. Tvé vyhrožování je samo o sobě svědectvím kdo potřebuje lékařskou pomoc a hospitalizaci . Jsi podle všeho strašně sebejistý a egoistický člověk který kolem sebe kope pokud nedostane to co chce . Tvé sklony k násilí a ubližování ostatním lidem mluví za vše . Ne lidé okolo tebe by se měli bát ,ale spíše by ses měl bát ty ,že jednou někomu prasknou nervy a ty se nestačíš divit . Měl by ses nad sebou zamyslet a ber to jako radu, než opravdu špatně skončíš.

Černý rytíř - Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 1:13

Já se ale dovedu ubránit. Co mi může udělat člověk? Navíc jsem už byl ve skutečném boji.. Zkuste si někoho dohledat, mám známé mezi policisty i soudci. Internet snese vše, je to anonymní kyberprostor a platí zásada: kde není žalobce, není ani soudce! Hloupych Čecháčků se nebojím, jste jen prach země a slouzite Satanovi. Nade mnou vaše směšné zákony a svalnaté řeči nemají moc. Nemůžete mě zastavit- to vaše arogance vas zaslepuje. O duchovním světě nevíte nic. Raději se starejte o své nudné materiální životy bez smyslu a cíle! Co nevidite, to pro vas neexistuje, jste slepí a hluší pokrytci a povrchní lidé. Sami jste sobecti a parazitujete na druhých, farizeové!

Сlaratap - Udelejte si darek

25. 12. 2020 4:16

Udelejte si darek - https://kshop5.pro/gDLmVY/

David Kerčel - Ne reklamám!

31. 12. 2020 15:09

Zde není prostor pro reklamu, tato úlitba smradlavým kapitalistům je zde zakázána!!!

David Kerčel - Problém

31. 12. 2020 14:50

Ahoj Andy Vrzalová,

mám pjoblém! V noci mně nějaká nadržená entita honí a kouří péro a potom mi stojí celou noc jako metrový stožár a mně už bolej ruce od toho, jak si ho snažím vyhonit aby se mi ráno vešel do kalhot. Šlehačky mám tolik, že bych to mohl prodávat do zahraničí! Nechce někdo koupit? Ještě je čerstvé... co mám dělat? Pomůžete mi?

David Kerčel - Vyvrácení neexistence puchů

31. 12. 2020 14:47

Jak vyvolat "duchy"?

co k tomu potřebujete? talíř, lžíci hrachovou a fazolovou polévku a hromadu čerstvých luštěnin a otevřený oheň, nejlépe svíčku a zapalovač! všechno uvedené jídlo sníte v libovolném pořadí, lehnete si pohodlně na postel nebo pohovku nejlépe na bok a čekáte, až se duchové projeví. To pocítíte rostoucím napětím v tlustém střevě a konečníku! Když to na vás přijde, vyšpulte zadnici a pořádně si uprdněte! přítomnost a sirnatost ducha zjistíte tak, že vám kamarád či kolega přidrží hořící svíčku nebo zapalovač u díry. Pokud tato díra vzplane jasným plamenem nebo mírně exploduje, je duch přítomen! Pokud neuhoříte přežijete, můžete se ducha zeptat nahlas na cokoli. Věřte, že bude dlouho přítomen a ne jen jeden! Je vědecky i spiritistickxy prokázáno že luštiny v trávicím traktu pracují velmi dlouho, neboť jsou hojné na vlákninu. Nebojte se, taková zásoba duchů jen tak nezmizí a cítit v místnosti bude velmi, velmi dlouho! Je to spolehlivé!!! Tak jse mějte milí sráči váš oblíbený Penisér Prdelotrhač alias též Prdelořez!!

XRumerTest - Test, just a test

30. 12. 2020 0:20

Hello. And Bye.

David Kerčel - Re: Test, just a test

31. 12. 2020 14:41

no spam, no english. only czech