Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Máte otázky? Chcete se s něčím svěřit? Na něco upozornit? Vaše názory i dotazy nás zajímají, tak neváhejte a svěřte se nám. 

Tým Mystery Hunters CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Josephproks - PlayAmoo

14. 1. 2020 13:19

Официальный сайт PlayAmo Casino - https://playamo.pro/

Williesoync - Как приобрести электронный ключ

13. 1. 2020 3:07

Černý rytíř - Nadpis

17. 10. 2019 0:54

Vodpověz ty prdlá čarodějnice, nebo z tebe udělám 10 zelených trpaslíků a pěkně vošklivejch! Z tvého domku uděláme hranici a spalime ty kašpary, co si říkají Mystery Hunters! Taková hovadina! V Branisaku nic není, jen lzeš a ten tvůj Pavel je prolhanej teplouš. Nechte se vyšetřit na cvokarne, takoví dementi a podvodníci nemají mezi slušnými lidmi co prohledávat!!!

Niccy - Re: Nadpis

17. 10. 2019 14:18

Tímto způsobem si naděláš akorát tak nepřátele a zůstaneš na všechno sám. A samota tě dovede na pokraj šílenství... Tedy zřejmě už dovedla, jak tak všichni(!) sledují tvé hulvátství. Navíc vyhrožovat trestným činem žhářství a vraždou je sám o sobě trestným činem, ale toho si je jistě takový inteligent jako ty vědom. Hlavně si uvědom, že toto jsou veřejné stránky a každý to čte. A díky internetu není problém najít kohokoli a cokoli, trpajzlíčku :)

Trpajzlíček - Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 1:23

Mě byste nechytili ani kdybych stál přímo před vámi. Sami jste pokrytci, slepí a hluší a necitliví. Materialiste neschopní milovat cokoli kromě sebe a mamonu! O duchovním světě nevíte vůbec nic! Já se v něm pohybuju a to mi dává sílu a jistotu (krom pravidelného bojového výcviku). Nejsem z vaší země ani světa a vaše pravidla se na mě nevztahují. Navíc za mnou stojí velmi mocní lidé i bytosti. Vás se nebojím, to vy jste trpaslíčci. A nauč se gramatiku. V jižních Čechách a v Nemecku mluvime přeciž spisovně! To mušíte vědít..

Niccy - Re: Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 16:13

Už hodně dlouho jsem se takhle nepobavila :D

Niccy - Re: Re: Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 16:50

já taky ne

Reaper - Re: Re: Re: Re: Re: Nadpis

30. 12. 2019 12:39

Nemelte popel! Reaper

Reaper - Re: Re: Re: Re: Nadpis

30. 12. 2019 12:43

ahoj holka, už máš chlapa? Jestli ano, gratuluju. Děláte to spolu (s Arminem) normálně nebo na pejsky? nic, jen blbá sranda. páček

Ten co kdysi ...byl u EPRV777...a zna Andri...:) - Re: Re: Nadpis

11. 1. 2020 22:03

Zavital jsem sem...nevim...z nostalgie..snad..ze vzpominek..snad...ale to co tu ctu...nejake vyhrozovani me staree dobree znamee Andri...se mne vazne nelibii...Pan je zrejmne neuvedomeli a nezna slusne jednani...pozor...Andri je pod ochranou...jak mojii...tak nas vsech...berte to na vedomi a drobet se nad sebou zamyslete a nekazte druhym lidem to co je bavii a cim zijou..ok...?Dekuji za pochopeni a pevne verim ze to byl jen unahleny ulet a emoce. S pratelskym pozdravem Lada..byval.clen-vysetrovatel sk.EPRV777..

Majka - Re: Nadpis

17. 10. 2019 16:01

Milý člověče nevím kde bereš tolik sebevědomí že si dovolíš urážet lidi které neznáš. Tvé vyhrožování je samo o sobě svědectvím kdo potřebuje lékařskou pomoc a hospitalizaci . Jsi podle všeho strašně sebejistý a egoistický člověk který kolem sebe kope pokud nedostane to co chce . Tvé sklony k násilí a ubližování ostatním lidem mluví za vše . Ne lidé okolo tebe by se měli bát ,ale spíše by ses měl bát ty ,že jednou někomu prasknou nervy a ty se nestačíš divit . Měl by ses nad sebou zamyslet a ber to jako radu, než opravdu špatně skončíš.

Černý rytíř - Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 1:13

Já se ale dovedu ubránit. Co mi může udělat člověk? Navíc jsem už byl ve skutečném boji.. Zkuste si někoho dohledat, mám známé mezi policisty i soudci. Internet snese vše, je to anonymní kyberprostor a platí zásada: kde není žalobce, není ani soudce! Hloupych Čecháčků se nebojím, jste jen prach země a slouzite Satanovi. Nade mnou vaše směšné zákony a svalnaté řeči nemají moc. Nemůžete mě zastavit- to vaše arogance vas zaslepuje. O duchovním světě nevíte nic. Raději se starejte o své nudné materiální životy bez smyslu a cíle! Co nevidite, to pro vas neexistuje, jste slepí a hluší pokrytci a povrchní lidé. Sami jste sobecti a parazitujete na druhých, farizeové!

Reaper - Re: Re: Nadpis

30. 12. 2019 12:46

ahoj sporťačko, už máš chlapa nebo ženskou? Reaper-Smrtka

itaRaT - I use translate

7. 12. 2019 11:21

Ok. I use translate and will be good ok?

Reaper - Re: I use translate

30. 12. 2019 12:36

Hi guy, please do not use this chat-forum for your advertisments- this is for serious discussions and not for any commercial stupidity- money are nonsensual evil and the love to money is the root of all evil in the world! And please, do not use english but only czech! Here is not anglo-american colony, province or protectorate (protentokrát)! Thanks. Reaper

Reaper - Jazyková poznámka

30. 12. 2019 12:33

Dobrý den. Mohu poprosit všechny přispěvatele, aby používali pokud možno češtinu či Slovenčinu, kdo neumí může se obrátit na správce s prosbou o překlad, na kamaráda který umí česky nebo na google translator. Pomněte, že ne všici tu vládnou angličtinou či němčinou, toto Česko a ne anglo-americká kolonie, provincie ani protentokrát! Děkuji moc. Reaper

Joseph Scupt - Modern stairs and fences made of glass, wood, metal

9. 12. 2019 11:29

Depending on the layout of the house and the wishes of the customer to the design can be used marching, slanting, screw, combined and other types of glass stairs. Floating is a relatively simple type of stairs straight or curved designs, the essential element of which is the presence of the inclined series of steps and connecting them stairs (respectively rectangular or semicircular shape). The most common type of stairway has a slope of 30-45°. In such a ladder, the biomechanics of a person who moves up or down it is taken into account as much as possible. The advantage of the design of the flight stairs-the maximum strength with a minimum number of connections. For attaching stairs to the Bolza is used the same type of hinged plates boltov that is a metal fastener, which is used for sequential mounting steps. Stairs can be straight or winder. This type of ladder design allows you to make the mount almost invisible in connection with what has gained great popularity among designers. But, despite the "visual lightness", these stairs are able to withstand heavy loads, in particular, in cases where the design of the stairs is enhanced by a combination with a braid, bowstring or wall mount. In terms of design and construction, the combined staircases are characterized by a free spatial configuration, in which the elements of the staircases are combined with various spiral (screw) structures. Most modular and small stairs are also combined. Combined glass stairs-a vivid example of architectural construction in the style of "eclecticism" - the direction in which an arbitrary combination of styles, designs and materials is used. They are original engineering and artistic solutions. To perform such complex work requires the joint work of the architect and designer and, of course, a high level of professionalism of the installation team

Černý rytíř - Bu bu bu ha ha ha

18. 10. 2019 1:36

Prrrrrrrrrrrrrrrd burrrrp pšouk!

Černý rytíř - Re: Free Bitcoin

23. 9. 2019 18:59

bitcoin is a lie and a nonsense from Satan! Trust in the Lord Jesus Christ and call on His name! And the only language spoken here is Czech! NO ENGLISH please! Here is not any anglo-american colony, province or protectorate!

Černý rytíř - Nadpis

16. 9. 2019 0:27

Ahoj,

Je možné vstoupit do tymu Mystery Hunters?