Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Máte otázky? Chcete se s něčím svěřit? Na něco upozornit? Vaše názory i dotazy nás zajímají, tak neváhejte a svěřte se nám. 

Tým Mystery Hunters CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Johnnyhep - clothing, garments, t-shirts

28. 7. 2021 13:48

Donaldatf - ремни клиновые минск

27. 7. 2021 19:15

Привет дамы и господа
Обустройство скважины с адаптером Рассмотрим пошаговый процесс монтажа адаптера
Раскапывают траншею глубиной ниже уровня замерзания (1,5-2 метра) и шириной 0,5 метров для удобства монтажа.
В обсадной трубе сверлят отверстие требуемого диаметра и обрабатывают его края.
Подготавливают адаптер: сначала его очищают от технологической смазки, затем для надежной фиксации обрабатывают герметиком уплотнительные кольца.
В обсадную трубу опускают адаптер , используя Т-образный ключ. Резьбовую часть заводят в подготовленное отверстие. Затем обе части конструкции соединяют между собой.
К погружному насосу подключают питающий и греющий кабель. Верх обсадной трубы обрезают и закрывают крышкой.
Монтируются вспомогательные приборы.
Проверка работоспособности системы и ее герметичности.
Засыпают траншею песком.
Монтаж завершен.

blommande buskar i sol - blommande buskar i sol

27. 7. 2021 18:07


Greetings! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website? I'm getting fed up of Wordpress because I've had issues with hackers and I'm looking at alternatives for another platform. I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform. blommande buskar i sol hipshe.sewomabest.com/map12.php

Denisa - Pohyb nábytku

21. 7. 2021 0:23

Dobrý večer,chtěla bych se s vámi podělit o to,co se u mě doma děje posledních asi 7 dní.Začalo to tím,že když jsem ležela v posteli a ještě nespala, slyšela jsem z obýváku,jako kdyby se posunul stůl,tak jsem se šla podívat a byl opravdu posunutý,pak následující dva dni po sobě jsem ráno našla posunutý nebo převrácený nábyte, hlavně židle v kuchyni,bylo to vždy za bouřky,jenom chci dodat že bydlím sama s 2 letým synem,spíme spolu v jedné posteli,syna to ani nevzbudilo,nikdy se tady nic takového nedělo

Andria - Re: Videa a více věci

14. 7. 2021 16:37

Dobrý den,
Pokud nezabírá svěcená voda a jiné ochranné zásahy, pravděpodobně se jedná o cosi nelidského charakteru. Pošlete nám vše co ohledně paranormálních projevů máte zdokumentováno na: mysteryhunterscz@gmail.com, nebo nám zavolejte na: 606 496 019. Pokud máte zájem, jsme ochotni Vám pomoci.
S pozdravem,
Andria Trinity

Empatka - Re: Re: Videa a více věci

16. 7. 2021 16:14

Dobrý den, nevím zda to byla odpověď na můj dotaz jelikož mám nový mobil a zpětné se mi nic nezobrazuje. Posílala jsem Vám pár videí i na Messenger. TEĎ PŘED CHVÍLI jsem Vám poslala taky na Messengeru KOMPLET CELÝ VIDEO S ANOMALIAMI jak lítají sem a tam... Nechci tady psát své číslo, ale opravdu pokud nejsem paranoidní tak mi prosím odepiste na Messenger ať nedělám že sebe debila... Nevím zda je to tím že mám naproti sobě zrcadla, ale na chodbě je nemám a tam cítím to nejhorší... Prosím o urgentní shlédnutí videí... Celkem 3po sobě a hned první je komplet létající... Děkuji Verca

Niccy - Re: Nadpis

17. 10. 2019 14:18

Tímto způsobem si naděláš akorát tak nepřátele a zůstaneš na všechno sám. A samota tě dovede na pokraj šílenství... Tedy zřejmě už dovedla, jak tak všichni(!) sledují tvé hulvátství. Navíc vyhrožovat trestným činem žhářství a vraždou je sám o sobě trestným činem, ale toho si je jistě takový inteligent jako ty vědom. Hlavně si uvědom, že toto jsou veřejné stránky a každý to čte. A díky internetu není problém najít kohokoli a cokoli, trpajzlíčku :)

Ten co kdysi ...byl u EPRV777...a zna Andri...:) - Re: Re: Nadpis

11. 1. 2020 22:03

Zavital jsem sem...nevim...z nostalgie..snad..ze vzpominek..snad...ale to co tu ctu...nejake vyhrozovani me staree dobree znamee Andri...se mne vazne nelibii...Pan je zrejmne neuvedomeli a nezna slusne jednani...pozor...Andri je pod ochranou...jak mojii...tak nas vsech...berte to na vedomi a drobet se nad sebou zamyslete a nekazte druhym lidem to co je bavii a cim zijou..ok...?Dekuji za pochopeni a pevne verim ze to byl jen unahleny ulet a emoce. S pratelskym pozdravem Lada..byval.clen-vysetrovatel sk.EPRV777..

Majka - Re: Nadpis

17. 10. 2019 16:01

Milý člověče nevím kde bereš tolik sebevědomí že si dovolíš urážet lidi které neznáš. Tvé vyhrožování je samo o sobě svědectvím kdo potřebuje lékařskou pomoc a hospitalizaci . Jsi podle všeho strašně sebejistý a egoistický člověk který kolem sebe kope pokud nedostane to co chce . Tvé sklony k násilí a ubližování ostatním lidem mluví za vše . Ne lidé okolo tebe by se měli bát ,ale spíše by ses měl bát ty ,že jednou někomu prasknou nervy a ty se nestačíš divit . Měl by ses nad sebou zamyslet a ber to jako radu, než opravdu špatně skončíš.

Irena - statek Pohádka

9. 5. 2021 10:01

Dobrý den,

nedávno jsem na youtube viděla moc zajímavý dokument Tajemství záhadného statku Pohádka. Neplánujete i vy tuto usedlost navštívit? Ráda bych se přidala. Irena K.

Andria - Re: statek Pohádka

9. 5. 2021 14:47

V roce 2014 byla naše skupina na Pohádce vyšetřovat. Přivezli jsme si odsud mnoho zajímavých zážitků a materiálu o paranormálních projevech. Avšak, jako by bylo vše zakleté, dodnes se nám z této akce nepodařilo zpracovat video. Vždy, jakmile se na něm začalo pracovat, technika, střižna, začala stávkovat. Alespoň se nám podařilo o vyšetřování podat výpověď v Záhadách života, kde nám vyšel článek. Pokud máte zájem si ho přečíst, tu je odkaz: https://www.mysteryhunters.cz/fotoalbum/vydane-clanky/strasidelna-pohadka-2014/
Sice zatím netušíme kdy, ale máme v plánu, ještě jednou Pohádku navštívit.

Jirka - tip na výzkum

18. 6. 2020 10:08

Dobrý den,

žiji v Nové Bystřici a nedaleko odsud je místo, z něhož jsem měl vždy sklíčené pocity. Kříž na louce. A před asi dvěma lety tu byli nějací dokumentaristé a vykopali tu asi patnáct ženských těl. Ten dokument už má na youtube upoutávku. Tak to berte jako jeden z tipů na návštěvu. https://www.youtube.com/watch?v=LnSCsPGMIm0

Andria - Re: tip na výzkum

2. 9. 2020 21:40

Jirko, moc děkujeme za zajímavý tip na vyšetřování :-)

Jára - Černý sloup

12. 3. 2019 21:44

Nevíte někdo kam zmizel černý sloup? Od doby kdy se v lese začalo kácet a odvážet dřevo zmizel i sloup...

Andria - Re: Černý sloup

8. 6. 2019 22:26

Dobrý večer Járo,
Černý sloup někdo vyvrátil a odhodil v lese. Po týdnu jsem ho našla a odvezla k sobě domů, aby neutrpěl ještě větší újmu. Naše skupina Mystery Hunters CZ chtěla vytvořit nový, protože starý už byl místy zteřelý a uhníval. Než jsem sehnali ten správný trám, ze kterého by se dal nový Černý sloup vyrobit, doma mne navštívili jedni manželé z Branišova (chtějí zůstat v anonymitě). Nikomu nic neřekli a z vlastní iniciativy vyrobili zcela nová boží muka. Umístili je do Branišovského lesa na rozcestí, tam kde stály ty původní. Bohužel tam nevydržely ani týden. V pátek je osadili, ale během víkendu je někdo vyrval z betonu a pohodil v lese, prý přibližně 70 m od rozcestí a zaházel větvemi. Našel je pan Hutter, který se situací ony manžele obeznámil a oni si pro Černý sloup do lesa dojeli. Když už byli na místě, poohlédli se i po předmětech, které ke sloupu umístili. Našli je zahrabané pod listím v igelitové tašce. Sloup znovu opravili, ode mně si vzali předměty, svaté obrázky, kříž s Kristem, atd. aby vše na nový sloup umístili. Zhotovili i skleněnou vitrínu, kam mohou lidé zapálené svíčky dávat, aby od nich nevznikl požár.
8.5. ve středu Černý sloup znovu usadili do betonu na místo rozcestí. Andria

Tereka - Spaní v penzionu

27. 7. 2019 15:25

Dobrý den
Před dvěma týdny se mi stala velmi zvláštní věc. Byli jsme ubytování v jednou penzionu - jsme tam pravidelně každý rok na týden. Ale letos se mi 4 noc stalo toto. Asi ve dvě ráno mě něco vzbudilo ..nevím co to bylo , protože já mám velmi tvrdé spaní a v noci se nebudím ( spím na levé straně postele a vždy na boku směrem k nočnímu stolku....když jsem se podívala k nohám postele byl tam černý stín..já v šoku zavřela oči ..když jsem je otevřela tak mi kolem očí přeletěl černý stín a ozvala se šílená rána v rohu stěny u nočního stolku...byla jsem totálně v šoku ...zase jsem zavřela oči a když jsme je otevřela tak se to opakovalo ..černý stín a rána v rohu u nočního stolku jako by tam někdo hodil něco těžkého...a pak jsem cítila nějakou tíhu na noze přes peřinu, jako by se někdo opřel o mé nohy...v ten moment jsem rozsvítila lampičku a ta zůstala svítit až do rána..a já do rána nespala..když jsem to říkala manželovi který vedle mě klidně spal tak se mi smál...podotýkám že jsem nepila žádný alkohol, nebyla jsem nějak unavená..prostě normalní den na dovči....příští rok tam budeme ubytováni znovu, ale už ted se bojím..máme vždy stejný pokoj. Jsem docela skeptik co se týče těchto věcí, ale po tomto zážitku si už nejsem jistá v co vlastně věřím...doted mám rozsvíceno když jdu spát a občas si připadám jako cvok který si to vymyslel nebo se mu to zdálo..ale já nespala a nezdálo se mi to , tím jsem si na 100% jistá.

Andria - Re: Spaní v penzionu

28. 7. 2019 17:47

Dobrý den Terezo, předem děkujeme za Váš zajímavý příspěvek. Pokud jste do této doby v paranormální jevy nevěřila není divu, že jste v rozpacích, co si o celé události myslet. S největší pravděpodobností jste nepropadla bludu, ale setkala se s jakousi entitou. I když se při vašich minulých pobytech na penziónu neukázala a nedala o sobě vědět, nic to neznamená. Některé bytosti cestují a pokud je určitý člověk zaujme, snaží se získat si jeho pozornost, ale z jakého důvodu tak činí, nelze zodpovědět. Jak náhle se objeví, tak většinou zmizí, odejdou a již se dotyčnému neukáží. Jestliže jste doposud neměla s podobnými entitami nijaký kontakt, pravděpodobně se jednalo o ojedinělý zážitek a nadále není čeho se obávat, Andria Trinity

Marie - Prosba o radu

30. 4. 2019 7:37

Dobrý den, jako dítěti v domě mých rodičů se mi v noci zjevovala temná postava. Dost často se to opakovalo, nemohla jsem se pohnout, zakřičet, byla jsem vždy jako zkamenělá. Ta postava se po chvíli ztratila. Nikdy jsem o tom nikomu neřekla. Je to už dávno, letos mi už bude 54 let, ale právě proto mě překvapilo, když do samé mi zničehonic začal vyprávět můj syn. Stávalo se mu to samé, když spal v tom samém pokoji a té samé posteli když byl malý a moje maminka ho hlídala. Po jeho vyprávění mě zarazilo, že mi vypráví to samé co jsem prožívala já. Povídala jsem si o tom s dcerou a ona na to po chvíli reagovala tak, že mi řekla, mami já jsem se v tom pokoji jako malá vždy bála, neviděla jsem postavu u postele, ale v rohu za kytkami. Nevím co si o tom myslet, ale dost mne to znepokojuje. Rodiče už nežijí, je to 3 roky co zemřel tatínek a v listopadu odešla maminka. V domě žije moje sestra s rodinou, a tak prosím o radu, zda je možné něco udělat, aby se tyto pro nás nevysvětlitelné věci už nikomu nestávali. Děkuji

Andria - Re: Prosba o radu

8. 6. 2019 22:07

Dobrý večer Marie,
možná někdo v té místnosti tragicky, nebo nesmířený zemřel. Potřebuje pomoct, proto se pravděpodobně zjevuje lidem, kteří ho jsou schopni vidět a vnímat. Pokud se za celou dobu nikterak jinak neprojevoval, nebude nebezpečný, ale zajisté je setkání s ním nepříjemné. Stálo by za to zjistit, jakou má dům i místo na kterém stojí, historii. Jestliže máte s onou entitou problém a potřebujete pomoci, napište nám a pokusíme se vše vyřešit k vaší spokojenosti. Andria Trinity

Petr - Dotaz

8. 2. 2018 15:30

Dobrý den, o paranormální jevy se zajímam již velmi dlouho. Ale vždycky mě velmi zajímalo, jak se vůbec odvádějí duše do světla? je na to nějaký rituál? Narazil jsem na internetu na různá čtení žalmu z bible, různá vykuřování prostorů, ale zajímalo by mě, co doopravdy funguje a jestli se to vždy vydaří? Přeji Vám hodně štěstí a předem děkuji za odpověď. S pozdravem Petr H.