Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Máte otázky? Chcete se s něčím svěřit? Na něco upozornit? Vaše názory i dotazy nás zajímají, tak neváhejte a svěřte se nám. 

Tým Mystery Hunters CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Černý rytíř - Bu bu bu ha ha ha

18. 10. 2019 1:36

Prrrrrrrrrrrrrrrd burrrrp pšouk!

Černý rytíř - Nadpis

17. 10. 2019 0:54

Vodpověz ty prdlá čarodějnice, nebo z tebe udělám 10 zelených trpaslíků a pěkně vošklivejch! Z tvého domku uděláme hranici a spalime ty kašpary, co si říkají Mystery Hunters! Taková hovadina! V Branisaku nic není, jen lzeš a ten tvůj Pavel je prolhanej teplouš. Nechte se vyšetřit na cvokarne, takoví dementi a podvodníci nemají mezi slušnými lidmi co prohledávat!!!

Niccy - Re: Nadpis

17. 10. 2019 14:18

Tímto způsobem si naděláš akorát tak nepřátele a zůstaneš na všechno sám. A samota tě dovede na pokraj šílenství... Tedy zřejmě už dovedla, jak tak všichni(!) sledují tvé hulvátství. Navíc vyhrožovat trestným činem žhářství a vraždou je sám o sobě trestným činem, ale toho si je jistě takový inteligent jako ty vědom. Hlavně si uvědom, že toto jsou veřejné stránky a každý to čte. A díky internetu není problém najít kohokoli a cokoli, trpajzlíčku :)

Trpajzlíček - Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 1:23

Mě byste nechytili ani kdybych stál přímo před vámi. Sami jste pokrytci, slepí a hluší a necitliví. Materialiste neschopní milovat cokoli kromě sebe a mamonu! O duchovním světě nevíte vůbec nic! Já se v něm pohybuju a to mi dává sílu a jistotu (krom pravidelného bojového výcviku). Nejsem z vaší země ani světa a vaše pravidla se na mě nevztahují. Navíc za mnou stojí velmi mocní lidé i bytosti. Vás se nebojím, to vy jste trpaslíčci. A nauč se gramatiku. V jižních Čechách a v Nemecku mluvime přeciž spisovně! To mušíte vědít..

Majka - Re: Nadpis

17. 10. 2019 16:01

Milý člověče nevím kde bereš tolik sebevědomí že si dovolíš urážet lidi které neznáš. Tvé vyhrožování je samo o sobě svědectvím kdo potřebuje lékařskou pomoc a hospitalizaci . Jsi podle všeho strašně sebejistý a egoistický člověk který kolem sebe kope pokud nedostane to co chce . Tvé sklony k násilí a ubližování ostatním lidem mluví za vše . Ne lidé okolo tebe by se měli bát ,ale spíše by ses měl bát ty ,že jednou někomu prasknou nervy a ty se nestačíš divit . Měl by ses nad sebou zamyslet a ber to jako radu, než opravdu špatně skončíš.

Černý rytíř - Re: Re: Nadpis

18. 10. 2019 1:13

Já se ale dovedu ubránit. Co mi může udělat člověk? Navíc jsem už byl ve skutečném boji.. Zkuste si někoho dohledat, mám známé mezi policisty i soudci. Internet snese vše, je to anonymní kyberprostor a platí zásada: kde není žalobce, není ani soudce! Hloupych Čecháčků se nebojím, jste jen prach země a slouzite Satanovi. Nade mnou vaše směšné zákony a svalnaté řeči nemají moc. Nemůžete mě zastavit- to vaše arogance vas zaslepuje. O duchovním světě nevíte nic. Raději se starejte o své nudné materiální životy bez smyslu a cíle! Co nevidite, to pro vas neexistuje, jste slepí a hluší pokrytci a povrchní lidé. Sami jste sobecti a parazitujete na druhých, farizeové!

Černý rytíř - Re: Free Bitcoin

23. 9. 2019 18:59

bitcoin is a lie and a nonsense from Satan! Trust in the Lord Jesus Christ and call on His name! And the only language spoken here is Czech! NO ENGLISH please! Here is not any anglo-american colony, province or protectorate!

Černý rytíř - Nadpis

16. 9. 2019 0:27

Ahoj,

Je možné vstoupit do tymu Mystery Hunters?

Jára - Černý sloup

12. 3. 2019 21:44

Nevíte někdo kam zmizel černý sloup? Od doby kdy se v lese začalo kácet a odvážet dřevo zmizel i sloup...

Andria - Re: Černý sloup

8. 6. 2019 22:26

Dobrý večer Járo,
Černý sloup někdo vyvrátil a odhodil v lese. Po týdnu jsem ho našla a odvezla k sobě domů, aby neutrpěl ještě větší újmu. Naše skupina Mystery Hunters CZ chtěla vytvořit nový, protože starý už byl místy zteřelý a uhníval. Než jsem sehnali ten správný trám, ze kterého by se dal nový Černý sloup vyrobit, doma mne navštívili jedni manželé z Branišova (chtějí zůstat v anonymitě). Nikomu nic neřekli a z vlastní iniciativy vyrobili zcela nová boží muka. Umístili je do Branišovského lesa na rozcestí, tam kde stály ty původní. Bohužel tam nevydržely ani týden. V pátek je osadili, ale během víkendu je někdo vyrval z betonu a pohodil v lese, prý přibližně 70 m od rozcestí a zaházel větvemi. Našel je pan Hutter, který se situací ony manžele obeznámil a oni si pro Černý sloup do lesa dojeli. Když už byli na místě, poohlédli se i po předmětech, které ke sloupu umístili. Našli je zahrabané pod listím v igelitové tašce. Sloup znovu opravili, ode mně si vzali předměty, svaté obrázky, kříž s Kristem, atd. aby vše na nový sloup umístili. Zhotovili i skleněnou vitrínu, kam mohou lidé zapálené svíčky dávat, aby od nich nevznikl požár.
8.5. ve středu Černý sloup znovu usadili do betonu na místo rozcestí. Andria

Černý rytíř - Re: Re: Černý sloup

16. 9. 2019 0:19

Nějaký Hutter, co se dle něho jmenuje kříž v lese pod rozhlednou Štěpánka na hranici Jizerských hor a Krkonoš zemřel v 19. století. Nejsou z přízně? A proč si rikas Andia Trinity? Máš ráda Matrix?

Tereka - Spaní v penzionu

27. 7. 2019 15:25

Dobrý den
Před dvěma týdny se mi stala velmi zvláštní věc. Byli jsme ubytování v jednou penzionu - jsme tam pravidelně každý rok na týden. Ale letos se mi 4 noc stalo toto. Asi ve dvě ráno mě něco vzbudilo ..nevím co to bylo , protože já mám velmi tvrdé spaní a v noci se nebudím ( spím na levé straně postele a vždy na boku směrem k nočnímu stolku....když jsem se podívala k nohám postele byl tam černý stín..já v šoku zavřela oči ..když jsem je otevřela tak mi kolem očí přeletěl černý stín a ozvala se šílená rána v rohu stěny u nočního stolku...byla jsem totálně v šoku ...zase jsem zavřela oči a když jsme je otevřela tak se to opakovalo ..černý stín a rána v rohu u nočního stolku jako by tam někdo hodil něco těžkého...a pak jsem cítila nějakou tíhu na noze přes peřinu, jako by se někdo opřel o mé nohy...v ten moment jsem rozsvítila lampičku a ta zůstala svítit až do rána..a já do rána nespala..když jsem to říkala manželovi který vedle mě klidně spal tak se mi smál...podotýkám že jsem nepila žádný alkohol, nebyla jsem nějak unavená..prostě normalní den na dovči....příští rok tam budeme ubytováni znovu, ale už ted se bojím..máme vždy stejný pokoj. Jsem docela skeptik co se týče těchto věcí, ale po tomto zážitku si už nejsem jistá v co vlastně věřím...doted mám rozsvíceno když jdu spát a občas si připadám jako cvok který si to vymyslel nebo se mu to zdálo..ale já nespala a nezdálo se mi to , tím jsem si na 100% jistá.

Andria - Re: Spaní v penzionu

28. 7. 2019 17:47

Dobrý den Terezo, předem děkujeme za Váš zajímavý příspěvek. Pokud jste do této doby v paranormální jevy nevěřila není divu, že jste v rozpacích, co si o celé události myslet. S největší pravděpodobností jste nepropadla bludu, ale setkala se s jakousi entitou. I když se při vašich minulých pobytech na penziónu neukázala a nedala o sobě vědět, nic to neznamená. Některé bytosti cestují a pokud je určitý člověk zaujme, snaží se získat si jeho pozornost, ale z jakého důvodu tak činí, nelze zodpovědět. Jak náhle se objeví, tak většinou zmizí, odejdou a již se dotyčnému neukáží. Jestliže jste doposud neměla s podobnými entitami nijaký kontakt, pravděpodobně se jednalo o ojedinělý zážitek a nadále není čeho se obávat, Andria Trinity

Marie - Prosba o radu

30. 4. 2019 7:37

Dobrý den, jako dítěti v domě mých rodičů se mi v noci zjevovala temná postava. Dost často se to opakovalo, nemohla jsem se pohnout, zakřičet, byla jsem vždy jako zkamenělá. Ta postava se po chvíli ztratila. Nikdy jsem o tom nikomu neřekla. Je to už dávno, letos mi už bude 54 let, ale právě proto mě překvapilo, když do samé mi zničehonic začal vyprávět můj syn. Stávalo se mu to samé, když spal v tom samém pokoji a té samé posteli když byl malý a moje maminka ho hlídala. Po jeho vyprávění mě zarazilo, že mi vypráví to samé co jsem prožívala já. Povídala jsem si o tom s dcerou a ona na to po chvíli reagovala tak, že mi řekla, mami já jsem se v tom pokoji jako malá vždy bála, neviděla jsem postavu u postele, ale v rohu za kytkami. Nevím co si o tom myslet, ale dost mne to znepokojuje. Rodiče už nežijí, je to 3 roky co zemřel tatínek a v listopadu odešla maminka. V domě žije moje sestra s rodinou, a tak prosím o radu, zda je možné něco udělat, aby se tyto pro nás nevysvětlitelné věci už nikomu nestávali. Děkuji

Andria - Re: Prosba o radu

8. 6. 2019 22:07

Dobrý večer Marie,
možná někdo v té místnosti tragicky, nebo nesmířený zemřel. Potřebuje pomoct, proto se pravděpodobně zjevuje lidem, kteří ho jsou schopni vidět a vnímat. Pokud se za celou dobu nikterak jinak neprojevoval, nebude nebezpečný, ale zajisté je setkání s ním nepříjemné. Stálo by za to zjistit, jakou má dům i místo na kterém stojí, historii. Jestliže máte s onou entitou problém a potřebujete pomoci, napište nám a pokusíme se vše vyřešit k vaší spokojenosti. Andria Trinity

Petr - Dotaz

8. 2. 2018 15:30

Dobrý den, o paranormální jevy se zajímam již velmi dlouho. Ale vždycky mě velmi zajímalo, jak se vůbec odvádějí duše do světla? je na to nějaký rituál? Narazil jsem na internetu na různá čtení žalmu z bible, různá vykuřování prostorů, ale zajímalo by mě, co doopravdy funguje a jestli se to vždy vydaří? Přeji Vám hodně štěstí a předem děkuji za odpověď. S pozdravem Petr H.

Andria - Re: Dotaz

6. 3. 2018 16:44

Dobrý den Petře, nejdříve musíme dušičky na odchod připravit. Proto je důležité s nimi navázat kontakt, což je někdy svízelné, protože některé nechtějí z různých důvodů odejít. Mohou být fixované na dané místo, na pozůstalé, věci které za života používaly, anebo zde nemají něco dokončeného. Některé vůbec netuší že zemřely a v jakém stavu se nachází. Většinou se nám s duchy podaří po delší době kontakt navázat a odvézt je. Ale nedávno se nám při vyšetřování stalo... po celou dobu s námi komunikovaly, ale jak došlo k fázi odvádění, byly pryč. V celém domě se rozhostil naprostý klid a nebylo možné je převézt.
K odvádění používáme Římský rituál a posléze následuje vysvěcení celého prostoru. Pokud se ani po týdnu od vyšetřování nevyskytne v dané lokalitě paranormální aktivita, máme vyhráno.
Ohledně zkušeností s odváděním duší do světla mohu mluvit pouze za naši skupinu, poněvadž si netroufám posuzovat, jak v tomto případě postupují a jiné skupiny, které se odváděním zabývají, Andria.

Petr - Re: Re: Římský rituál

20. 3. 2018 16:56

Dobrý den, děkuji Vám za velmi zajímavou odpověď. Je vidět, že jste v tomto oboru profesionálové! je možné se někde dočíst více informací o Vámi zmiňovaném Římském rituálu? Tato záležitost mě hodně zajímá a pokud je možnost se o tom dozvědět více, určitě bych byl moc rád.

Děkuji za odpověď a hodně zdaru!

Lukáš luky luk - ahoj mám pár otázek ohledně duše ducha

22. 4. 2018 19:31

Jak duše duch vidí když nemá oči natož fyzické ? Z čeho je jak je složitý ? jak muže existovat duše duch nebo posmrtný život když je dokázané že mozek ten zázračný inteligentní neuvěřitelně složitý a záhadný mocný orgnán tvoří naše vědomí naší osobnost prostě nás a pokud se poškodí změní se nebo se vytratí chování myšlení emoce osobnsot prostě ten člověk to znamená že jsme z 97prcent jen výplod mozku ale to pak nejde dohromady s tou duší duchem a posmrtným životem.

_____________________


Pak ale nechápu pokud existují duchové tak jak je možné že mozek pro poškození změní vědomí osobnost to znamená že to i tvoří ale to nejde dohromady s duchy.... poslední otázka jste si opravdu jistí že duchové s jistotou existují ??? co když jde jen o anomálie a ne duchy ???

j - Re: ahoj mám pár otázek ohledně duše ducha

13. 12. 2018 15:48

Tyto věci popisují staroindické texty, zvláště Purány. Garuda Purána má nejpodrobnější a nejrozsáhlejší informace. Základní pochopení je ale už v Bhagavad-gítě, asi nejznámějším z těchto textů: živá bytost je nehmotné povahy, ale v tomto světě má dvě hmotná těla - subtilní a fyzické. Něco jako software a hardware počítače. Smysly mají obojí povahu. Proto po smrti, po ztrátě fyzického těla, živá bytost používá subtilní smysly. Mozek je jako interface mezi těmito těly. Vědomí se v něm netvoří, ale projevuje. Poškození mozku lze přirovnat k poškození např. monitoru počítače. Výsledek bude zkreslený, i když software je v pořádku. Když je naopak poškozený software (subtilní tělo), jde o mentální nemoc, nebo vliv jiné bytosti (duch, démon).