Jdi na obsah Jdi na menu

O nás

logo-cerne.jpg

  Jsme jihočeská skupina zabývající se výzkumem paranormálních jevů a záhadami všeho druhu, po České republice, ale i v zahraničí. K tomuto účelu využíváme, jak naše smysly, tak moderní techniku, skrze kterou se snažíme získat prezentovatelné důkazy.

 

  Náš tým je tvořen ze 3 členů, 2 hostujících členů a 1 praktikanta. Kolegů, kteří se již v minulosti v terénu osvědčili. Společně fungujeme jako taková druhá rodina. Každý má v týmu své pevně dané místo a je ochotný obětovat svůj volný čas i prostředky pro plnění našich společných cílů.
 

 

 

Svět kolem nás má plno záhad - mystérií a my jsme zde od toho, abychom pod tuto pokličku tajemna nahlédli a mohli vám zprostředkovat, co za ní vidíme.
 

andri.jpg

 Andria Trinity  Funkce:

 Zakladatel - vedoucí skupiny

"Již v dětství mě přitahovaly situace a věci neprobádané, záhadné. Často jsem se zamýšlela nad životem a smrtí. Co se s námi stane, až zemřeme. Vnímala jsem různé nedefinovatelné energie. Pronásledovaly mne opakující se děsivé sny, vize a předtuchy, které jsem nebyla schopna pochopit. Další Alfou a Omegou pro mne byly mimozemské civilizace. Od dětství jsem byla přesvědčená, že mimozemšťané existují. Přece není možné abychom byli v celém tom nekonečném vesmíru sami.
Často jsem zažívala ohledně paranormálních jevů setkání I., II., III., a IV., druhu a jako děcko mě tyto zkušenosti děsily a zároveň fascinovaly.
S dospíváním jsem se naučila identifikovat své pocity, energie a tím si ujasnila, proč na mne některá místa zvláštně působí. Pomalu se začala rozplétat i záhada kolem mých děsivých snů z dětství, a přivedla mne k dávno pohřbené hrůzné historii jedné lokality v jižních Čechách - Branišovskému lesu. Naučila jsem se chápat své vize a sny, jenž mě dopředu varují před nepříjemnými událostmi.
Po sametové revoluci, kdy bylo již možné se těmito jevy veřejně zabývat, začínám paranormální jevy aktivně zkoumat.
Od roku 1993  členem 'Archeoastronautické asociace', která se paranormálními a anomálními jevy zabývala. Členství trvalo až do roku 2000, kdy asociace svojí aktivitu ukončila.
V roce 1999 - 2000 spolupráce s Prima TV na pořadu "Záhady a mystéria - Cesta do pekla (hrad Houska), Poltergeis (Mělník)
V roce 2008 - 2009 spolupráce se skupinou Ghost Hunters Internacional - USA, při vyšetřování na hradě Houska a na zámku v Českém Krumlově.
Od roku 2012 do 2013 členem a vedoucím Jihočeské pobočky - skupiny EPRV 777.
V roce 2013 si konečně plním svůj dlouho plánovaný sen a zakládám vlastní skupinu MYSTERY HUNTERS CZ, zabývající se paranormálními jevy."


 

 

niccy6.jpg

Niccy Enelya  Funkce:

Zástupce vedoucí   Vyšetřovatel - technik

"Tyto jevy mne více zajímají již dlouhou řadu let, poněvadž vím, že svět není jen to, co takříkajíc vidíme a na co si můžeme sáhnout. V této oblasti jsem aktivní zhruba od roku 2005, ale mé praxi předcházela dlouhá studie. Faktem ovšem je, že již odmala se setkávám s různými záhadami. Někdy tyto fenomény vidím, většinou je ale pociťuji, jednoduše řečeno -  vím o nich. Také vnímám energie míst, pracuji s astrálem a mívám předtuchy." 

 

 

2-majka.jpg

Majka Vaníčková  Funkce:

Hostující člen

"Vše u mne začalo asi v 6 letech, kdy jsem se vyděšená schovávala pod peřinu v domnění, že jsou v pokoji čerti. Avšak jak jsem pochopila časem, šlo o duše mrtvých, kteří se mnou chtěli a do dnes chtějí mluvit. Zjevují se mi na různých místech. Někdy je jejich naléhání až nepříjemné a musím spojení s nimi eliminovat, abych se mohla soustředit i na všední běžný život. Ve spánku astrálně cestuji, což mi dává i určitý nadhled, protože mohu nahlédnout jak do minulosti, tak i budoucnosti. Aktivně se těmto jevům věnuji vstupem do skupiny MYSTERY HUNTERS CZ, abych mohla své schopnosti naplno využít a rozvíjet."

 

 

2.rosta.jpg

Rosťa Stráský  Funkce:

Hostující člen

"Tajemnem jsem se začal zaobírat, když jsem poznal svou nynější přítelkyni, která mě upozorňovala na paranormální aktivitu v našem domě. Nevěnoval jsem tomu příliš pozornosti až do doby, kdy mě entita začala škrtit. Přítelkyně mě naučila entity vnímat a po chycení za ruku mé přítelkyně mohu entity vidět. Toto mě tak zaujalo že jsem se rozhodl v tomto dále pokračovat a přidat se do skupiny MYSTERY HUNTERS CZ."

 

 

18.jpg

Armin Krell  Funkce:

Praktikant

 

 

1michal.jpg

Michael Zadražil   Funkce:

Vyšetřovatel